НА 16 МІЛЬЙОНІВ БІЛЬШЕ, НІЖ ТОРІК

09.06.2019 19:26

Протягом перших 5 місяців 2019 року платники Новосе­лицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області сплатили 83,54 мільйонів єдиного внеску на загальнообов’язкове дер­жавне соціальне страхування. Вказана сума перевищила ми­нулорічні надходження на 16,09 млн гривень.

Зокрема, у травні сума над­ходжень ЄСВ від мешканців Но­воселицького та Герцаївського районів склала 16,44 млн. грн,

Фахівці Новоселицького управління Головного управ­ління ДФС у Чернівецькій об­ласті зазначають, що отримані кошти єдиного внеску на за­гальнообов’язкове соціальне страхування направляються на забезпечення соціальних по­треб мешканців районів. А це, насамперед, пенсійні виплати, виплати в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, ви­плати по безробіттю, виплати у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням. Тому, вкрай важливо не допускати виплат заробітної плати «в конвертах», сумлінно ставитись до своєчас­ної виплати заробітної плати та сплати ЄСВ.

Важливо й те, що сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску – 819,06 грн минулоріч та 918,06 грн у 2019 році.

Також звертаємо увагу, що з 2 травня 2019 року діють нові рахунки на які платникам не­обхідно сплачувати ЄСВ – ви­ключно рахунки 3719, відкриті за кодом банку 899998. Починаючи з вказаної дати кошти, які спла­чуватимуть платники на старі рахунки для зарахування ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Новоселицьке управ­ління ГУ ДФС

у Чернівецькій області

 

Назад