«Моя професія –на користь країні»

15.04.2015 17:41

Новоселицький районний центр зайнятості спільно з відділом освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації  провели конкурс дитячих малюнків «Моя професія – на користь країні», в якому участь взяли учні шкіл району.

Представлені на конкурс дитячі роботи були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, проте учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів і фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти розповідали про свої майбутні професії.

На огляд було представлено 17 дитячих малюнків. Роботи школярів, як і їхні мрії – дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та актрисами, бібліотекарями, будівельниками, садівниками, вихователями, космонавтами, міліціонерами, трактористами, а також кухарями, перукарями, електрогазозварниками, учителями та художниками.

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії та позитивного ставлення до актуальності робітничих професій – стало метою проведення конкурсу, і ще одним кроком служби зайнятості в допомозі школярам пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір свого професійного майбутнього.

Активна участь у даному заході такої кількості дітей стала підтвердженням небайдужості молодого покоління до власної долі, до вибору професії, яка в подальшому стане запорукою успішної трудової діяльності.

За участь у конкурсі нагороджені: Анна  Романовська, учениця десятого класу Новоселицької гімназії (I місце), Неома Георгіца, учениця Малинівської ЗОШ (II місце),  Ганна Якобець, учениця восьмого класу Острицької ЗОШ (III місце).

На завершення заходу  спеціалісти центру зайнятості подякували школярам за участь у конкурсі, побажали їм не зупинятися на досягнутому, розвивати свої таланти, а у професійному житті стати щасливими й успішними, - повідомила Тетяна Руссу, провідний фахівець з профорієнтації  Новоселицького РЦЗ.

Назад

«Моя професія –на користь країні»

/album/moya-profesiya-na-korist-krajini/a11118352-1560480217550656-209968277-n-jpg/ /album/moya-profesiya-na-korist-krajini/a11158067-1560480200883991-1674185332-n-jpg/