МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ

15.06.2018 11:09

Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей, як і торік, відбуватиметься на підставі заяв людей.
Урядовий проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.
Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, за адресою: м.Новоселиця, вул.Чкалова, 7, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.
Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума  НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.
Просимо жителів м.Новоселиця особисто звернутися до управління праці та соціального захисту населення з паспортом, ідентифікаційним кодом та повідомленням щодо призначення житлової субсидії для звірки зекономлених коштів згідно  списків наданих ТОВ “Чернівцігаззбут”.
Сергій Нікітін,
начальник відділу з прийому всіх соціальних виплат

Назад