Молебен за загиблими і «Многая літ» живим...

09.05.2015 13:58

Цьогорічне свято Перемоги у Новоселиці було не таким гучним як за звичай, але таким очікуваним. Невблаганно минає час. Відлічили вже 70 років Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Наших визволителів – тих, хто тоді, у сорокових, вижив усім смертям назло, з кожним роком стає усе менше. А святкова колона, яка за традицією проходить центром Новоселиці, не меншає. Навпаки. Разом з ветеранами війни і праці, дітьми війни в колоні йшли керівники влади району і міста, воїни-інтернаціоналісти, громадськість Нинішнього 9 травня поряд із сивочолими ветеранами пліч-о-пліч йшли ті, хто захищає нашу державу сьогодні від зовнішнього агресора – учасники АТО на Сході України. С мутку і печалі святу додала звістка про загибель нашого земляка з Рідківців Василя Миханюка. Вдруге чорне крило смерті оповило район.

Ласкавий травневий день, бузок і тюльпани, без яких свята Перемоги уже не уявити.

За традицією, колона пройшла Центральною вулицею міста. Керівники району та міста, новосельчани поклали вінки та квіти до символічного каменя на місці побудови памятника воїнам-інтернаціоналіста, біля пам’ятника новосельчанам, загиблим на фронтах Другої світової.

Урочистий мітинг мер Новоселиці Марія Нікорич провела біля меморіалу воїнам-визволителям Новоселиці. З вітальними промовами до ветеранів та всіх учасників звернулись перші керівні особи району Євгенія Бойко і Роман Криган, учасник оборони Одеси і Севастополя Валеріан Сокульський, учасник АТО на Сході України Олександр Боднарюк .

Дякували за мирне сьогодення прадідусям і прабабусям, своїм батькам і братам учні Новоселицького районного ліцею.

...Хвилина мовчання. Церковні передзвони. Молебен за загиблими і «Многая літ» живим.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Назад