«МІСТО ПРОФЕСІЙ» ОБЛАШТУВАЛИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ МАМАЛИГІВСЬКОЇ ОТГ

19.04.2019 11:37

Учора у Мамалигівській об’єднаній територіальній громаді майже 150 школярів стали гостями «Міста професій». Профорієнтаційний захід для учнів 8-10 класів шкіл п’яти сіл ОТГ організували фахівці Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ.
Професію «поліцейський» школярам презентували представники Новоселицького відділення поліції ГУНП у Чернівецькій області. Старшокласники спілкувалисяз ними та цікавились специфікою їхньої роботи.
До «Міста професій» завітали і представники Державного вищого навчального закладу «Чернівецький транспортний коледж» та Міжнародного гуманітарного університету м. Чернівці. Школярам із сіл Балківці, Несвоя, Подвірне, Мамалига, Стальнівці презентували професії та спеціальності, які можна здобути у цих навчальних закладах. Тож ті, хто мріє опанувати тонкощі роботи у галузі залізничного та автомобільного транспорту чи менеджменту, підприємництва, міжнародного права тощо, мають таку можливість. Залишається обрати майбутній фах, проте, щоб зробити вдалий вибір, слід враховувати не лише бажання. А допомагають школярам визначитись з професійним майбутнім фахівці служби зайнятості, зокрема проводять анкетування, а також пропонують пройти онлайн тестування на платформі профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа» Державної служби зайнятості (myprofession.com.ua). До організації заходу долучився і Центр економічного зростання Мамалигівської ОТГ. Його представники розповідали дітям, як розвивати підприємницькі навички і таким чином заробляти гроші.
А ще юні городяни «Міста професій» могли продемонструвати свої таланти під час майстер-класів, які проводили місцеві майстрині та народні умільці. До прикладу, спробувати власноруч створити прикрасу з бісеру, вишити на полотні вподобаний візерунок, або ж відчути магію пензля і фарб, якими вправно володіє майстер петриківського розпису. Адже і хобі хендмейдера може перетворитися на улюблену справу всього життя.

chn.dcz.gov.ua

Назад