МІСІЯ ВИКОНАНА

09.11.2018 12:05

Волонтерка Корпусу Миру завершила свою місію в Мамализі.
З грудня 2016 року по листопад нинішнього року в Мамалигівській ЗОШ працювала волонтер Корпусу Миру США уродженка штату Вашингтон Віттні Картер. За цей час вона підтвердила своє бажання працювати в іншій країні два роки пліч-о-пліч з нами. Віттні проживала в тих самих умовах та стикалась з такими ж самими складнощами, що і решта членів нашої громади. Вона була не тільки помічницею, вона була і вчителем, і фахівцем, і джерелом нових ідей.
Хочу зазначити, що за цей час зроблено чимало: проведено незабутні уроки та позакласні заходи з англійської мови разом із вчителями, засновано у школі англомовний клуб для учителів та різних вікових категорій дітей, виграно Грант для кабінету англійської мови та два роки поспіль були проведенні літні англомовні табори для дітей на базі Мамалигівської ЗОШ. Плідно працювала Віттні з вчителями англійської мови Абрамчук Ч.С та Гортопан В.Ю. у 4-11-тих класах. Складала разом з ними календарне планування, позаурочні плани, проводила цікаві уроки та позакласні заходи.
До того ж вона давала цікаві завдання, часто у вигляді ігор. У результаті учні поліпшили знання мови, а це означає, що буде легше спілкуватись англійською. Це був чудовий досвід: дізнатись чимало нових суто англійських слів та висловів.
Ми мали змогу дізнатися багато нового і почути живу мову. Приємно, коли ти розумієш людину, яка говорить англійською від народження.
Ці два роки промайнули настільки швидко, що ми не помітили, як прийшов час прощатись. У понеділок учительський та учнівський колективи прощалися з Віттні. У пам’ять про проведений нею час в Україні (вона багато подоржувала) та у колі наших педагогів школа подарувала їй яскраву вишиванку. Директор закладу Геннадій Іоніцой вручив Подяку. А ще…багато теплих слів та обіймів.
З учнями Віттні провела свій останній позакласний захід – конкурс на кращу презентацію книги англійського автора, звичайно ж, англійською мовою. За чудову роботу та проведений час, Віттні на прощання пригостила всіх дітей піцею, а вчителям подарувала пам’ятні світлини із своїм автографом.
Ми хочемо відзначити і подякувати нашій волонтерці за плідну роботу та безмежне терпіння. Адміністрація та педагогічний колектив дякує Корпусу Миру США за чудовий шанс та співпрацю. 

Чезара Абрамчук, 
вчителька англійської мови Мамалигівської ЗОШ

Назад