МЕРЕЖА ПЕРВИННОЇ МЕДИЦИНИ НОВОСЕЛИЧЧИНИ БУДЕ ОБ’ЄДНАНА В ЄДИНУ ІНФОРМАЦІЙНУ СИСТЕМУ

10.11.2017 15:17

Електронна система «МедЕйр» об’єднаєє всі відокремлені підрозділи КУ «ЦПМСД» Новоселицького району, амбулаторії всіх існуючих та майбутніх ОТГ з Центром. Основне призначення «МедЕйр» – підтримка основних процесів, зокрема реєстрація та облік пацієнтів, їх лікування, лабораторні дослідження, управління запасами, формування звітності.
За словами головного лікаря Центру ПМСД Вячеслав Бежан, фахівці «МедЕйр» попередньо обговорили з адміністрацією установи можливості системи. Нині ведуться розрахунки вартості цієї електронної системи. Головний лікар має намір звернутися до районної влади, депутатського корпусу з прохання про виділення додаткових коштів, аби впровадити систему «МедЕйр»
– У Центрі є основа для впровадження системи: 20 комп’ютерів придбали минулого року, 16 закуплено цьогоріч, – зазначає пан Бежан. – Це – вимога часу, адже, повторюсь, можна буде прослідкувати реєстр хворих, кількість виписаних рецептів. Можна прослідкувати також якість призначень і лікування. Це робитиме аналітичний центр. А Національна служба здоров’я України в майбутньому зможе прослідкувати всі медичні послуги, надані Центром і, відповідно, виділяти на це кошти.

Назад