Меморандум про співпрацю

29.03.2017 19:55

між Програмою розвитку ООН та Новоселицькою РДА і районною радою підписали сьогодні голова РДА Євгенія Бойко, голова районної ради Дмитро Вакарюк і координатор обласного ресурсного центру Олександр Ковальчук.

 За цим документом сторони зобов"язуються "підтримувати впровадження ініціатив громад, в рамках проекту "Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей", що фінансується Австрійською Агенцією Розвитку, та залучати організації громад до впроваждження проектів, спрямованих на розвиток громад". Перший проект в рамках цієї програми - ремонт в дитсадку у Маршинцях. Як сказав пан Ковальчук, сьогодні аналогічну угоду підпишуть і в Маршинцях.

Назад

Меморандум про співпрацю

/album/memorandum-pro-spivpratsyu/img-2723-rajon-info-novoselitsya-rayoninfo-jpg/ /album/memorandum-pro-spivpratsyu/img-2733-rajon-info-novoselitsya-rayoninfo-jpg/ /album/memorandum-pro-spivpratsyu/img-2732-rajon-info-novoselitsya-rayoninfo-jpg/ /album/memorandum-pro-spivpratsyu/img-2738-rajon-info-novoselitsya-rayoninfo-jpg/ /album/memorandum-pro-spivpratsyu/img-2744-rajon-info-novoselitsya-rayoninfo-jpg/ /album/memorandum-pro-spivpratsyu/img-2756-rajon-info-novoselitsya-rayoninfo-jpg/