МЕДИЧНІ СЕСТРИ СВЯТКУВАТИМУТЬ

11.05.2018 14:26

Завтра медичні сестри відзначатимуть своє професійне свято. Вітання почали приймати ще від учора. Обидвоє головних лікарів: ЦРЛ - Валерій Калараш та Центру ПМСД - В’ячеслав Бежан і головні медсестри установ Алла Олентир і Яна Басараб привітали своїх колег і подякували за роботу. Звичайно, були квіти і подарунки.

 

Адміністрація та профспілковий комітет КУ «Новоселицька ЦРЛ» щиросердно вітають всіх медичних сестер установи! Дорогі наші, вітаємо вас з вашим днем – Всесвітнім Днем медичної сестри!
Помічниця, піклувальниця, янгол-охоронець. Як тільки не називають вас, шановні медсестри, в найтяжчі хвилини свого життя ті, хто потребує особливої уваги й опіки. І, безперечно, професіоналізму, який щохвилини стоїть на сторожі життя і здоров’я кожного пацієнта. За ваш невтомний труд, що межує з героїзмом, – низький вам уклін і найкращі побажання. За вашу скромність і самовідданість – честь і шана. За ваші недоспані ночі нехай віддячить вам доля радістю, добром і любов’ю. І нехай ваша праця буде гідно оцінена в суспільстві, якому ви віддали роки свого життя і звитяжної праці.
У цей день щиро бажаємо всім здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього щастя!
12 травня є чудовим приводом висловити подяку всім медсестрам, які вкладають душу в догляд і опіку над хворими.
Ця дата є Всесвітнім днем медичної сестри. Благородна професія, гідна поваги. Медсестра – це, скоріше, покликання. Покликання допомагати людям, які справді потребують допомоги та догляду.
Дорогі медичні сестри КУ «Новоселицька ЦРЛ», з нагоди вашого професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я жителів нашого району!
Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються любов’ю та повагою. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
Зі святом вас! Щастя вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!
З повагою головна медична сестра КУ «Новоселицька ЦРЛ» Алла Олентир

Шановні медичні сестри Центру первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району!
 Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди професійного свята, яке зігріте теплом вдячності людських сердець за ваші щоденні старання, за сумління, з яким ви робите свою справу. Найважливіше в житті – бути потрібним, корисним і знати, що допомога – основа світу! Таку професію може обрати лише по-справжньому добра, чуйна, уважна до чужої біди людина. За покликом серця та душі ви кожного дня допомагаєте лікарям виконувати професійний обов’язок, а хворим – одужувати. Ви підтримуєте людей своїм добрим словом, лагідними посмішками, даруєте надію. Тож нехай же і вам в повсякденному житті зустрічаються лише такі ж чуйні та добрі люди.
У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди, успіхів у благородній справі охорони здоров’я. Нехай все те добро, що ви робите щодня, повертається до вас посмішками близьких, несподіваними подарунками долі і нескінченними щасливими моментами. Зі святом!
Адміністрація та профспілковий комітет КУ «Центр ПМСД Новоселицького району

ДОРОГІ КОЛЕГИ!
ШАНОВНІ СЕСТРИ МИЛОСЕРДЯ!
Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом! Насамперед, хочу щиро подякувати всім вам за нелегку самовіддану працю, за терпіння, чуйність та уважне ставлення до пацієнтів, за милосердя та красу душі – це особливі цінності в наш непростий час, адже не лише медикаменти, а чуйне та добре ставлення творять дива в медицині. І саме ви – найперші помічники лікарів. Ви – добрі феї в білих халатах, красиві рятівниці людського здоров’я, справжні зброєносці лікарів. Без вас робота медичних установ просто не була б можлива. Спасибі вам, чарівні сестри, за те, що ваші тендітні плечі витримують всі дані вам долею тяготи, за вашу самовідданість, порядність і титанічні зусилля, які  ви докладаєте для здоров’я своїх пацієнтів. Щастя всім та добра, миру і злагоди, успіхів!
Яна Басараб, старша медична сестра КУ «Центр ПМСД Новоселицького району»

 

Назад