"МАЮ ВІДДАТИ БОРГ МАГАЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ"

27.02.2018 11:50

Конкурсна комісія рекомендуватиме Марію Міхалчан на посаду директора Острицької ЗОШ.
 На Новоселиччині сьогодні вперше відбувся конкурс на директора школи - згідно із Законом про освіту. Претендентка на цю посаду була одна - Марія Міхалчан, директорка Припрутського НВК з понад дванадцятирічним стажем. До конкурсної комісії, яку очолила головний спеціаліст відділу освіти РДА Анжела Довганюк, увійшли не лише працівники відділу освіти, але й громади, зокрема заступник голови Магальської ОТГ Валерій Кучерявий, голова профільної комісії ради ОТГ Степан Чернушка, представники навчально закладу та батьківського комітету.
 Марія Міхалчан представила своє бачення концепції розвитку Острицької школи на 2018-2023 роки, відповіла на запитання членів комісії, одне з головних - яким чином підвищити рівень знань учнів цього навчального закладу. Дала відповідь і на запитання, яке ніхто не озвучував, але цікавить багатьох: чому покидає Припруття і йде в Острицю? "Відчуваю, що маю віддати борг Магальській громаді, колись магаляни виховали мого батька, котрий однорічним залишився без мами. Тепер я маю подбати про магальських діток..."
 За результатами конкурсу, комісія вирішила рекомендувати Марію Міхалчан на посаду директора Острицької ЗОШ. До призначення пані Міхалчан має пройти погодження в профільниїх комісіях ради Магальської ОТГ, співбесіду з керівництвом ОТГ, але настанови від начальника відділу освіти РДА Аделіни Руснак вже отримала: головна з яких знову ж таки: підвищення рівня знань школярів. Перших результатів чекають уже цієї весни - під час зовнішнього незалежного оцінювання одинадцятикласників.
 Детальніше - у друкованому варіанті "Слова правди".

Назад