МАРШРУТ НА ЧЕРНІВЦІ ПРОПОНУЮТЬ "РОЗДВОЇТИ", А ШИШКІВЧАН І СЛОБІДЧАН - ВОЗИТИ РОКИТНЕНСЬКИМ АВТОБУСОМ

28.03.2017 18:04

Сьогодні відбулось перше засідання робочої групи "з вивчення стану дотримання законодавства України з питань пасажирських перевезень ПП “Нов-Транс-Авто”. До її складу увійшли “свободівці”, представники районної та міської влади, підприємства-перевізника, ЗМІ. Керівником робочої групи обрали керуючого справами районної ради Івана Балацка, заступником голови – секретаря міськради Вадима Рошку, секретарем – Віталія Чеботаря, нач. відділу управління економіки РДА.
Члени робочої групи вирішили звернутись до ОДА з пропозицією внести корективи до маршруту “Новоселиця-Чернівці”. Нині автобус Новоселиця-Чернівці за правилами має їхати до Чернівців через “Калинку” - з вартістю проїзду у 23 грн. “Свободівці” пропонують “роздвоїти” маршрут: частину автобусів направити до “Гравітону” (звідти і транспорту в різні куточки міста більше і плата за проїзд буде меншою, підрахували “свободівці”), іншу частину – на “Добробут” (теж ближче і дешевше). За потреби, кажуть, можна залишити частину автобусів, які курсуватимуть на Кемпінг. Просимо наших читачів висловитись з цього приводу. Який варіант вам ближче?
Ще одне питання, винесене на обговорення. Жителям Шишківців, Рингача і Слобди пропонують поки що діставатись до райцентру Рокитненським автобусом. Пропонують такий варіант: жителі Шишківців і Рингача доїжджають до повороту на Слободу автобусом, що їде з Шишківців на Чернівці, туди ж “підтягуються” жителі Слободи. Усі дружно чекають Рокитненського автобуса, щоб дістатись до Новоселиці. Для цього корегують графік руху Рокитненського автобуса. Що на це скажете?

Проголосувати за обраний вами варіант можна на наших сторінках у ФБ та "Одноклассниках"Рисунок2.jpg (122,1 kB)

Назад

Опитування

На вашу думку автобус Новоселиця-Чернівці має курсувати за маршрутом:

Загальна кількість голосiв 2