МАРШИНЕЦЬКИМ ШКОЛЯРАМ ПОКАЗАЛИ, ЯК ПРАЦЮЄ БАНК ТА БАНКІВСЬКІ ПРАЦІВНИКИ

21.09.2018 11:17
На базі Новоселицького відділення АТКБ «Приватбанк» фахівці служби зайнятості організували професіографічну екскурсію для старшокласників Маршинецької ЗОШ Новоселицького району.
Учні ознайомились з професією касира, операціоніста, інкасатора, агента-консультанта, а також зі специфікою роботи банку, умовами та оплатою праці. Майбутні випускники мали можливість спостерігати за роботою фахівців, дізнатись про необхідні навички у роботі з клієнтами та відвідувачами установи.
Майбутні абітурієнти дізналися, що під час літніх канікул можуть зареєструватись он-лайн як агенти-консультанти банку, пройти он-лайн практику та, допомагаючи відвідувачам, освоїти роботу з терміналами. Вони не тільки матимуть можливість «приміряти» професію працівника банківської справи, а й отримати за це заробітну плату. 
Крім цього, учасники заходу ознайомились з послугами, які державна служба зайнятості пропонує молоді, а також з заходами, що мають на меті допомогти абітурієнтам у професійній орієнтації. 
Формування у молодих людей мотивації до вибору майбутньої професії є одним з чинників попередження зростання безробіття серед молоді. Новоселицька районна філія Чернівецького ОЦЗ зосереджує особливу увагу в роботі з представниками молодого покоління. Працівники філії організовують семінари, дні відкритих дверей та презентації навчальних закладів, інтерактивні заходи для молоді, ярмарки професій тощо.
Новоселицька районна філія 
Чернівецького ОЦЗ
 
 
 

 

Назад