МАМОЧКО, ЗА ЯКІ ГРІХИ Я ЕУНІЧЕ?

11.01.2019 11:50
Новий рік у «словоправдівському» колективі розпочався з приємної звістки. Наша Алла Мазур стала мамочкою, з чим ми щиро вітаємо і її, і чоловіка, Сергія. Бажаємо їх донечці гарної долі. Хай виростає здоровою і щасливою на радість батькам!
Алла і Сергій Мазур дали своїй доньці гарне ім’я – Олександра. А як називали своїх діточок на  Новоселиччині торік? Що вам сказати? Новоселиччани продовжують давати своїм новонародженим діткам екзотичні імена. «Вплив заходу», особливо – Італії вельми помітний. Серед найбільш незвичних для наших вух імен, розповідає начальник відділу ДРАЦС Тетяна КУЧУК, у 2018-ому були такі. У хлопчиків – Габрієль, Маріус, Даміан, Матео, Себастьян, Вінтонел, Еммануїл, Габор, Едвард, Лукас, Даміан, Мартін, Сєвєрін, Демір, Іонатан, Амір. У дівчаток – Теодора, Емма, Мілана, Злата,  Амалія, Сєліна, Абігаєла, Єрміна, Теона, Асія, Анісія, Сєліна, Іларія,  Міріам, Еміліана, Марія-Корнелія, Лавінія, Ніколь-Беатріс, Патрісія, Мілена, Данелія, Альберта, Мірабелла, Наомі, Мія, Єміма. 
З тих, що нам милі і звичні, найпопулярнішими на Новоселиччині торік були такі імена. У дівчаток – Соломія, Євгенія, Анна, Вікторія, у хлопчиків – Ярослав, Денис, Роман, Микита.
Тим часом астрологи розповіли, як імена, котрі батьки дадуть своїм новонародженим діткам цьогоріч, впливатимуть на майбутній життєвий шлях. Адже новонародженій людині доведеться носити своє ім'я протягом всього життя, і хочеться зробити все можливе, щоб   воно принесло своєму власникові лише хороші моменти. Щоб визначитися з відповідними варіантами для власного чада, слід розглянути імена 2019-го.
Всі хлопчики, що з'являться на світ у рік Жовтої Свині, зростуть товариськими, вірними, сильними лю­дь­ми і вірними чоловіками. Головною рисою їхнього характеру стане привітність і проникливість. Їм не складе особливих труднощів вибрати гідну супутницю життя, оточити себе вірними друзями, визначитися з відповідною спеціальністю і подальшою роботою, і просто залишатися оптимістами протягом усього життя.
Важливе завдання батьків майбутнього чоловіка полягає не тільки в правильному підборі імені, але і в співзвучності найменування по-батькові. Ця дуже важлива деталь, оскільки в майбутньому маля може стати керівником великої компанії.
Дівчинка, народжена у 2019 році, отримає  впевненість у собі, чарівність, віру у власні сили, доброту, чуйність і винахідливість. Найчастіше з такими даними дівчата стають творчими особистостями і присвячують своє життя високому мистецтву.
Для таких унікальних дівчаток хочеться підібрати тільки красиве і унікальне ім'я, наділене потужною енергетикою. Список популярних найменувань допоможе впоратися з таким завданням. Отже:
Назад