Лікарі Новоселицької ЦРЛ мають намір подати до суду на адміністрацію закладу

24.09.2016 06:02

Зустрінемось В суді! Ця фраза сьогодні чи не найпопулярніша в Новоселицькій ЦРЛ. Частина людей, які потрапили під скорочення внаслідок оптимізації в центральній районній лікарні, мають намір подати до суду на адміністрацію закладу, оскільки вважають, що їх скоротили незаконно. Тим часом 14 працівників кардіологічного та неврологічного відділень звернулись з відкритим листом до депутатів районнї ради (друкуємо його, зберігши стиль і мову). 
Лист і загалом ситуацію зі скороченням штату в ЦРЛ розглянули на засіданні робочої групи в районній раді. Пропозицій було декілька. Варіант перший: розпочати все з самого початку, тобто по-новому повідомляти людей про майбутнє скорочення та чекати два місяці. Варіант другий: відтермінувати процедуру звільнення на п’ятнадцять днів і узгодити по кожному індивідуально з профспілками. Адміністрація ЦРЛ наполягає на третьому – продовжувати процес звільнення, оскільки, на її думку, процедуру дотримано. Компромісу не досягли, і тому Дмитро Вакарюк запропонував у цьому ж складі зустрітись ще раз, але вже після грунтовних консультацій з фахівцями. Попередньо домовились, що наступна нарада відбудеться на початку наступного тижня. 
Щодо листа кардіологів з невропатологами, то головний лікар ЦРЛ вважає: його автори або не знають реального стану речей, або навмисне спотворюють факти. «В листі написано, що в терапевтичному відділенні не скорочено жодної койки, насправді там скоротили десять ліжок, в неврологічному та кардіологічному – жодного, – каже Валерій Каралаш. – Щодо утворення терапії №1 та терапії №2, це неможливо, оскільки лікарі-кардіологи і невропатологи, які перейдуть на роботу в такі відділення втратять свої категорії. Їм доведеться починати з нуля, до прикладу, щоб з третьої категорії «дорости» до першої, потрібно не менше семи років. Хіба це правильно?»
Подробиці - в друкованому варіанті "Слова правди"

Назад