КРАСИВА І У ПОГОНАХ ГОТУЄТЬСЯ ДО ВЕСІЛЛЯ

29.09.2019 09:33

Минулої неділі у Чернівцях вперше відбувся конкурс краси й професійної майстерності серед жінок-поліцейських «Краса в погонах». За корону переможниці боролися 19 представниць структурних і територіальних підрозділів буковинської поліції. Представниці Новоселиччини корона не дісталась. Вона отримала шось набагато більше. Дані Андроник просто на сцені освідчився її коханий і запропонував руку і серце. Поліцейська погодилась на пропозицію та запросила всіх присутніх на весілля.

Своєю радістю чорнівчанка Дана Андроник, яка вже стала новосельчанкою, поділилась з нашим кореспондентом.

– Коли мене перевели на работу у групу щвидкого реагування Новоселицького райвідділу поліції, я дала собі слово ні з ким не знайомитись, – розповідає Дана.  – А вже через місяць... почала зустрічатись із своїм колегою. Разом ми вже два роки. Дуже щасливі. Ми знаємо, що завжди будемо разом, але про весілля не говорили. Штамп у паспорті – не головне. Ми обидвоє це добре знаємо, вже були у шлюбі.

У закоханих виростають донечки від перших шлюбів. Тож про весілля поки що не йшлося.

– І ось стою я на сцені, корона не моя, – ділиться враженнями Дана. – А тут він піднімається. З квітами. Думаю «чого ти йдеш? та ж нема з чим вітати!» А він таке придумав – освідчитись привселюдно. І це була – найголовіша корона.

Схвильована Дана запросила усіх на весілля, але воно, розповідає, ще нескоро буде. Вона зайнята на роботі, у чоловіка – тепер бізнес, тож не до святкувань. Пара насолоджується своїм коханням.

Анна ЛЕОНТІЄВА

 

Назад