КРАЩОЮ МЕДСЕСТРОЮ РОКУ СТАЛА ХОТИНЧАНКА

02.06.2019 18:07

Ікона Святого Великомученика Пантелеймона, яка цілий рік – завдя­ки Марії Дущак покровительствувала новоселицьким медикам, «поман­друвала» до закладу, медсестра яко­го стала переможницею цьогорічних змагань. Її передали головному ліка­рю Хотинської РЛ Юрію Пасічнику.

Конкурс «Краща медсестра року» 23-24 травня пройшов у Новоселиці – за організації Асоціації медичних сестер Чернівецької області, КНП «Новоселицька РЛ», Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА та Новоселицього медичного коле­джу БДМУ. Привезла його нам мед­сестра Новоселицької районної лі­карні Марія Дущак, котра торік, як ви пам’ятаєте, перемогла і на обласно­му, і на Всеукраїнському конкурсах.

У цьогорічних змаганнях взяли участь тринадцятеро медичних се­стер – представниць медустанов об­ласті. Конкурсантки пройшли чотири етапи випробувань, два з яких були спрямовані на перевірку їх професій­них знань та майстерності і перед­бачали складання тестових завдань та демонстрацію практичних профе­сійних навичок з основних напрямів охорони здоров’я – педіатрії, терапії та хірургії. Два інші: «Привітання» і «Талановита людина – талановита у всьому» показали творчі здібності та обдарування конкурсанток.

Уже після першого етапу члени журі фавориткою називали медичну сестру Хотинської РЛ Ілону Палигу. Їй і дісталась корона переможниці. Друге місце посіла медична сестра Заставнівського районного центру ПМСД Людмила Ткачук. А третє призове місце розділили між двома учасницями – медичною сестрою Кіцманської ЦРЛ Тамарою Тащук та медичною сестрою Сторожинецько­го районного центр ПМСД Наталією Міською. Іван Каланча, медбрат То­порівської амбулаторії сімейної ме­дицини, який представляв Новосе­личчину, був єдиним представником сильної половини в цьому «квітни­ку», і теж одержав нагороду.

Урочиста церемонія нагороджен­ня переможців відбулось в район­ному будинку культури Новоселиці, де конкурсанток привітали не лише їх керівник – директор Департамен­ту охорони здоров’я ОДА Оксана Андрієць, а й голова районної ради Дмитро Вакарюк, заступник голови районної державної адміністрації Іван Пазяк та міський голова Ново­селицької об’єднаної територіальної громади Марія Нікорич. Музич­но-танцювальні вітання були від студентів Ново­селицького мед коледжу, які не перестають ди­вувати своїми талантами.

Втім, най­більше своїми талантами по­дивували кон­курсанти. Вони не тільки те, що лікар прописав, вміють на «відмінно» робити, вони ще й гарні актори, декламатори і на­віть репери. Найкраще цьогоріч все це вийшло у хотинчанки Ілони.

Леонтіна СТЕПАНЧУК,

фото Анни ВОЙТОВОЇ, 

Анни ГАРГАЛІ

 

Назад