«КОТЕЛІВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ»

17.05.2018 11:15
Навесні багато свят, причому, не тільки професійних, а й загальнолюдських – близьких всім і кожному. До таких свят відноситься Міжнародний день сім'ї, що відзначається 15 травня. Цього дня у Котелівському будинку культури відбулися загальношкільні батьківські збори «Котелівський дивограй». Гостей дорогих зустрів дитячий духовий оркестр під керівництвом Житарюка В.І.
А у залі розпочалися збори піснею «Аедіамус» у виконанні дитячого хору (керівник - Постолатій А.В.) Ведучі свята надали слово директору Котелівського НВК Крупник В.В.
та заступнику директора з НВР Берчі М.М., які звернулись до присутніх з вітальними словами та проаналізували роботу педагогічного колективу НВК і досягнення учнів за 2017/2018 н.р. У подарунок звучала пісня «Обійми мене», яку виконали учень 11 класу В.Ухожанський та учениці 9-Б класу І.Рошко, Н.Продан та В.Гураєвська. Продумано відбулося нагородження учнів за різні досягнення: участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах, предметних іграх, шкільному конкурсі «Читач року». Музичне вітання, пісню «Буковиночка», переможцям подарувала учасниця вокального гуртка Тамара (керівник – Постолатій А.В.).
Заступник директора з ВР Лисак С.Д. ознайомила присутніх із творчими досягненнями учнів у мистецьких творчих конкурсах та в гуртковій роботі. Керівник духового оркестру Котелівської філії Новоселицької музичної школи імені М.Мозгового Житарюк В.І. проаналізував роботу своїх вихованців. У подарунок усім присутнім юні музиканти виконали кілька композицій зі свого репертуару. Про спортивні досягнення школярів говорила вчитель фізичної культури Ротар О.М. та керівник гуртка кіокушин-карате Олексій Спріду. Вони нагороджували дітей грамотами та кубками. Учениці 6-А класу
(класний керівник – Карлащук І.А.) виконали танець «Україночка». Сільський голова Залізко В.Л. та директор НВК Крупник В.В. подякували педагогічному колективу за хорошу роботу протягом усього навчального року, побажали їм творчої наснаги, терпіння у цій нелегкій справі – виховання підростаючого покоління. Учителів нагородили різноманітними грамотами, дипломами, подяками. Також були нагородженні подякою за підтримку і розвиток творчих обдарувань школярів батьки, діти яких здобули більше п’яти перемог(досягнень) у різних конкурсах, змаганнях та олімпіадах. У залі відчувалося легке хвилювання, адже бути батьками – це велика
відповідальність, найважча і найпочесніша місія. Наостанок прозвучала
пісня «Десь по світу» у виконанні вокальної групи (керівник – ПостолатійА.В.).
Це було справжнє свято, яке ще раз підтвердило неабиякий талант учнів та високий професіоналізм педагогів. На думку присутніх, збори були цікавими та змістовними. Усе вдалося на славу. Сподіваємося, що такий захід приживеться у Котелівському НВК.
 
Чеботар О.О., учитель української мови та літератури Котелівського НВК
Назад