Котелівські Козаки

12.12.2015 12:39

В Котелівському НВК вже стало традицією проведення свята мужніх та сильних, кмітливих та веселих, надійних та порядних.

Напередодні Дня Збройних Сил України таке свято пройшло у формі військово-патріотичного змагання під назвою «Українські козаки», яке розпочалося виконанням гімну України. Всіх присутніх привітали організатори змагань – вчитель фізкультури та предмету «Захист Вітчизни» Юрій Ротар і вчитель фізкультури Олена Ротар. Шанованими гостями були ветерани Другої світової війни Дмитро Васильович Данчук, Іван Петрович Скрипик, Іван Григорович Бурлака. З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України вони отримали відзнаку Президента України Петра Порошенка – медаль «70-річчя визволення України від фашистських окупантів». Нагороди їм вручив автор цих рядікв. Також були відзначені нагородами воїни-афганці Сергій Вакарчук (посмертно) та Юрій Дзядик. Медалі «25-річчя виведення військ з Афганістану» отримали діти воїнів Валентин і Марина.

А вже потім розпочались змагання між командами 11-го, 10-А, 10-Б класів. Програма конкурсів складалась з таких видів: зовнішній вигляд, стінгазета (оцінювався патріотичний зміст), підтягування, рух за голосовим сигналом, підняття гирі на кількість разів, естафета «Зашити гудзик», стрільба з пневматичної гвинтівки, армреслінг, теоретичні завдання. А велика естафета складалась з п’яти етапів: розв’язати вузол, спорядження магазину (10 набоїв), перекид вперед, «Дартс», розрядити магазин, перетягування линви.

За умовою змагань команди складались з п’яти чоловік. До складу команди 10-Б класу увішли троє дівчат, які змагались нарівні з хлопцями і нічим не поступались при розрядженні магазину автомата.

Юнаки та дівчата старших класів продемонстрували свою фізичну підготовку, теоретичні знання та практичні уміння і навички з предмету «Захист Вітчизни».

Є у нас справжній богатир – учень 10-А класу Валерій Головко, який підняв 16-кілограмову гирю 50 разів. Найвлучніший стрілок – учень 11-го класу Вадим Житарюк. Важкою була боротьба з армреслінгу. Хлопці настільки сильні, що довго не могли визначити переможця. Кульмінацією свята стало перетягування линви. Вболівальники емоційно підтримували свої команди. Найактивнішими були класні керівники.

За підстумками змагань перемогу здобули учні 11-го класу (класний керівник Оксана Чеботар), друге місце – учні 10-А класу (класний керівник Олена Ротар), третє місце – 10-Б клас (класний керівник Лора Куцак).

«Сьогоднішні змагання показали, що наші хлопці та дівчата готові в будь-який час стати на захист Вітчизни. Але дуже хочеться, щоб це було тільки з мирною метою,» – сказала на завершення Олена Ротар.

Рустам ТРИПАДУШ, директор Котелівського НВК

Назад