КОТЕЛІВСЬКА ТА МАРШИНЕЦЬКІ ГРОМАДИ З НОВОСЕЛИЧЧИНИ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ АВСТРІЙСЬКОЇ АГЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН «СТАЛИЙ РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

27.02.2017 17:01

Як повідомляє прес-служба ОДА, “відбулася нарада з відбору громад Чернівецької області для участі у спільному проекті Австрійської Агенції Розвитку та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». Розглянуто та проаналізовано 53 заявки громад із 10 районів області. В результаті відбору визначено 10 громад-учасників проекту. Серед них – Котелівська та Маршинецька сільські ради (Новоселицький район)”. Кошти Котелевому і Маршинцям виділять для «Просування всеохоплюючого принципу місцевого розвитку, орієнтованого на громаду».
Як стало відомо редакції, кошти виділяють на принципах співфінансування (це означає, що місцеві ради теж “підставлять плече”) і мають бути використані для “проведення енергозберігаючих заходів в освітніх закладах” цих двох населених пунктів.

Назад