КОТЕЛЕВЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВІДКРИТИМ

03.03.2017 09:54

Об’єднання громад
КОТЕЛЕВЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВІДКРИТИМ
для пропозицій від навколишніх населених пунктів про об’єднання в одну громаду. Натомість село поки що не бажає приєднуватись ні до кого.
Таке рішення свого часу прийняли депутати Котелівської сільської ради попереднього скликання. І таке ж рішення минулої неділі ухвалила сільська сходка – після дискусій і... того, як котелівчанам ситуацію з децентраліацією пояснив нардеп Григорій Тіміш, котрий також приїхав на зібрання. “Доки не будуть ухвалені усі законодавчі акти, що регламентують об’єднання громад, ми залишаємось самі по собі, готові сусідів прийняти, як забажають, – коментує ситуацію Котелівський сільський голова Володимир Зеліс­ко. – Котелеве – самодостатнє село, ми самі спроможні заробити на утримання інфраструктури, торік навіть вільні кошти були, які змогли спрямувати на потреби школи. Тому поки що ми не говоримо про приєднання ні до кого”.
Наскільки мудре рішення прийняло Котелівське віче, покаже час. Заспокоює одне: навіть, якщо, збудуться прогнози одного з нардепів: “ви дограєтесь, що словосполучення “добровільне об’єднання” замінять у Законі одним словом – “об’єднання” і ми звідти, з Києва, за допомогою циркуля поділимо вас на громади”, то сусіди у нас гарні. І з ким би “циркулем” не об’єднали Котелеве, не пропадем. Надіюсь.
Анна ЛЕОНТІЄВА

Назад