КОТЕЛЕВЕ ПРИЙНЯЛИ В НОВОСЕЛИЦЬКУ ГРОМАДУ, а районну раду і РДА просять віддати приміщення

26.04.2018 17:08

На своєму черговому пленарному засіданні депутати ради Новоселицької ОТГ прийняли рішення про приєднання Котелевого до об'єднаної громади. "Відповідно до частини 5 статті 8-1 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», розглянувши пропозицію Котелівського сільського голови щодо приєднання, міська рада вирішила:
Надати згоду на добровільне приєднання територіальної громади села Котелеве, Котелівської сільської ради до Новоселицької міської ради Новоселицької об'єднаної територіальної громади Чернівецької області з центром у місті Новоселиця," - йдеться у рішенні. «За» була переважна більшість депутатів ради ОТГ, проти проголосували двоє депутатів-свободівців.
На Новоселиччині це – перший випадок, коли до існуючої ОТГ приєднається ще один населений пункт. Наскільки скоро це відбудеться, залежить уже від облдержадміністрації, яка має надати свій висновок з цього питання. Складнощів не мало б бути, за перспективним планом Котелеве, починаючи з 2014-го, відносили до Новоселицької ОТГ, а за життєвими – це село завжди було з Новоселицею.
Ще одним своїм рішенням депутати ради Новоселицької ОТГ вирішили прийняти у свою власність Центральну аптеку №26 з 1 липня цього року. Питання щодо районного будинку культури і РФОК "Колос" довивчать, попросять районну раду та Мамалигівську і Магальську ОТГ про співфінансування на їх утримання до завершення року. Натомість просять районну раду передати для ОТГ адмінприміщення по Чкалова,7 (районна рада) і Центральній,37 (РДА) – для ефективного функціонування апарату громади, і частину поліклініки ЦРЛ – для розміщення амбулаторії сімейної медицини.
Чергова сесія ради Новоселицької ОТГ відбувається сьогодні, головує Марія Нікорич.

Назад