КОНКУРС НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЮ

30.08.2018 16:02
З 10 серпня до 8 вересня триває прийом анкет на участь у конкурсі на службу в поліції та заміщення вакантних посад в Головному Управлінні Національної поліції в Чернівецькій області.  Обиратимуть поліцейських секторів реагування патрульної поліції, помічника чергового, поліцейського-водія, старшини, поліцейських ІТТ.
Якщо ви дисципліновані, чесні, цілеспрямовані, добропорядні, активні громадяни, готові до запеклої й відданої боротьби зі злочинністю, готові стати на захист співвітчизників та їхнього майна від посягань – вас запрошують на службу до Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
Для участі у конкурсі всі, хто бажає, повинні заповнити анкету на сайті Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області з метою реєстрації.
Основні службові обов’язки, бажані якості та навички, вимоги до кандидатів, умови грошового забезпечення та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі розміщені на сайті: Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області https://nabir.np.gov.ua/
Більш детальну інформацію щодо конкурсів можна отримати в секторі організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул.Головна, 24 (вхід з вулиці Чайковського), за тел. (0372) 59-14-32, 066-18-333-17 та на сайті Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області: https://nabir.np.gov.ua/
 
Назад