ХТО УВІЙДЕ ДО ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ ВІД НОВОСЕЛИЧЧИНИ?

19.05.2017 15:30

Як ми повідомляли, в рамках реформування медичної галузі в нашій області будуть утворені три  госпітальні округи. Новоселиччину віднесли до Східного госпітального округу з центром у Хотині. 

Для координації дій в окрузі, організації та функціонування медичної допомоги в кожному госпітальному окрузі буде створена Госпітальна рада – дорадчий органом, який утворюють виборним шляхом. Згідно з положенням, до повноважень такої ради належать вироблення пропозицій, які в подальшому будуть затверджуватись учасниками госпітального округу. Зокрема, йдеться про затвердження: багаторічного плану розвитку госпітального округу; реорганізації і перепрофілювання закладів, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в межах госпітального округу; визначення перспективних закладів охорони здоров’я; призначення та звільнення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності, що знаходяться в межах госпітального округу та ін; трансфертів між бюджетами учасників госпітального округу для фінансування програм вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

Від Новоселицького району до Госпітальної ради пропонують делегувати обидвох головних лікарів – Валерія Калараша (ЦРЛ) та В’ячеслава Бежана (ЦПМСД), а також заступника головного лікаря ЦРЛ Василя Сухораба та завідуючого приймальним відділенням ЦРЛ Василя Баруса. Остаточне рішення за депутатами районної ради. Як повідомляють в апараті районної ради, питання буде винесено на чергову сесію, яка запланована на 1 червня.

Мамалигівська громада, яка окремо делегує своїх представників до Госпітальної ради, уже визначилася. Як повідомляє mamalyha.com.ua, на засіданні виконкому Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади до складу Госпітальної ради Східного госпітального округу ухвалили  делегувати голову Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадія Шову та головного лікаря КУ «АЗПСМ с.Несвоя» Ніну Парпауц.

Вл. інформ.

Назад