ХТО Є ХТО в Новоселиці?

29.01.2018 10:35

Попри кризу, новосельчани не залишаються осторонь чужої біди і завжди готові прийти на допомогу. Як кажуть, чужої біди не буває. А коли мова йде про хвору дитину – кожен знайде бодай одну зайву «десятку» у кишені.
Але, на жаль, сьогодні почастішали випадки, коли шахраї наживаються на хворих дітях. Це, м’яко кажучи, обурює. Реагують по-різному: просто проходять повз таких людей чи оголошення про допомогу, хтось таки дає ту «десятку», аби совість не мучила, або…
Днями в Новоселиці, мимоволі, стала свідком однієї ситуації, коли небайдужі громадяни міста, після того, як віддали гроші волонтерці, (хто скільки міг) на лікування хворої дитини, оговтались і почали наздоганяти жінку. При ній було багато паперів, ксерокопії документів і зошит, куди пані записувала імена та прізвища благодійників. Знайома ситуація. Є одне «але». За іронією долі, ім’я батька хворого хлопчика і посада співпадає з одним новосельчанином. Тому люди й обурились. А ще насторожив нервовий стан волонтерки, яка намагалася втекти. Хотіли розібратися в тому, «хто є хто» і… розібралися.
Як прокоментували згодом у Новоселицькому відділі поліції, волонтерка – жителька Кам’янця-Подільського. Справді є представником благодійної організації, яка допомагає хворому хлопчику, на це є підтверджувальні реєстраційні документи. Причина конфлікту ще в тому, що в деяких документах друкарська помилка у прізвищі дитини. Наразі конфлікт вичерпаний. Сторони вибачились одна перед одною.
Все ж, будьте пильними і небайдужими!
Алла Мазур

Назад