ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА З ТАРАСОВЕЦЬКОГО "ДОЗОРУ" - КРАЩІ ЮНІ ДРУЗІ ПРИКОРДОННИКІВ

13.05.2017 10:55

Напередодні професійного свята – Дня прикордонника, на базі військового містечка «Садгора» Чернівецького прикордонного загону вже вкотре поспіль відбулись змагання на кубок першості серед шкільних загонів «Юних друзів прикордонників». У змаганнях взяли участь шість команд з десятком учнів у кожній, які перемогли в районних змаганнях.
Розпочалися змагання традиційно з урочистого шикування, підняття синьо-жовтого стягу під виконання Гімну України. Після напутніх слів від керівництва Чернівецького прикордонного загону, ветеранів та гостей змагань, розпочався перший конкурс. У ньому команди намагалися набрати максимум балів. Адже проходження урочистим маршем та виконання стройової пісні є першими здобутими балами.  Зі слів учасників змагань, перший бал є квитком до перемоги. Цього дня учасники  баталій здобули чимало балів, десь більше, а десь менше. Юнаки та дівчата мали змогу поборотися у низці конкурсів. Це – воєнізована естафета, вправи на запам’ятовування, вивчення слідів, неповне розбирання та збирання АК-74, здійснення евакуації умовного потерпілого на ношах та розпалювання вогнища за найкоротший час.
Після нелегких випробувань командам учасників військовослужбовці-кінологи продемонстрували навички та уміння службових собак. Чотирилапі улюбленці показали, як з легкістю вони затримують порушників державного кордону, а також виявляють приховані наркотичні речовини та зброю. Пізнавальною стала для дітей екскурсія по військовому містечку. Школярі мали змогу поглянути на життя та побут прикордонників, а також ознайомитися зі зразками стрілецької зброї та оптичних приладів, що використовуються в охороні кордону.
У безкомпромісній, але чесній боротьбі кубок першості здобула команда «Дозор» Тарасовецької ЗОШ, яка вже другий рік поспіль стає переможцем.

Прес-служба Чернівецького прикордонного загону

Назад