ХІД І МЕТОДИ ВПРОВАДЖЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ ПРОЕКТІВ

17.03.2017 12:05

ХІД І МЕТОДИ ВПРОВАДЖЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ ПРОЕКТІВ
обговорили в Новоселицькій міській раді під час зустрічі з експертом міжнародного проекту
Зустріч з експертом з розвитку кадрового потенціалу за програмою «Територіальна співпраця країн Східного партнерства», проекти якої готуються до реалізації Новоселицькою міською радою спільно з Фалештським районом та містом Унгень (Республіка Молдова), відбулась у середу.
Участь у ній, як повідомляє сайт міської ради, взяли участь мер Новоселиці Марія Нікорич, керівник Новоселицької Агенції економічного розвитку і транскордонної співпраці Світлана Скрикуляк, голова РФОК «Колос» Георгій Кіріл (партнери-афіліати) та представник Програми, експерт з питань кадрового потенціалу Лоренцо Нава.
Нагадаємо, невдовзі у Новоселиці планується реалізувати проекти «Шлях до здорового життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктури» (спільно з м. Унгени, Молдова). Та «Крок за кроком до роздільного збору побутових відходів» (спільно з м. Фалешти).
Зокрема, були розглянуті проблеми, які виникли при складанні проекту, труднощі і ризики, які можуть виникнути під час реалізації проектів, що очікує громада і партнери від реалізації проекту. Експерт також з’ясовував, що буде робитись в напрямі розвитку мети проекту після його реалізації, вивчав можливі проблеми в наслідок розбіжностей в національних і Європейському законодавстві тощо. Учасники зустрічі поставили чимало запитань щодо ходу і методів реалізації. На частину з них експерт надав роз’яснення, щодо деяких – занотував для подальшого вивчення і контролю після початку реалізації проектів.

Назад