Кампанія «Декларування доходів громадян – 2016» закінчилась - підбиваємо підсумки

12.05.2016 05:57

 

Декларування – це важливий процес, який поєднує інтереси держави і суспільства. Тому, за весь період декларування було проведено чимало заходів, що сприяли та забезпечували обслуговування громадян для добровільного та своєчасного подання ними декларацій. Були проведені семінари для платників податку, тренінги, сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» по роз’ясненню  актуальних питань щодо заповнення декларацій, сплати податку або отримання податкової знижки. Для зручності громадян Центри обслуговування платників податкової інспекції працювали із подовженим робочим днем та у вихідні, - повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області.

В Новоселицькій ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області підсумували результати кампанії декларування громадянами доходів, отриманих в 2015 році.

Потрібно відзначити, що свідомих платників податків стає дедалі більше, а деклараційна кампанія з кожним роком проходить дедалі активніше.

Так, станом на 05 травня 2016 року до Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області 1634 громадян подали декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованих доходів становить 13966,1 тисяч гривень.

Крім того, мешканці Новоселиччини декларували свої доходи з метою використання права на податкову знижку, передбачену Податковим кодексом України. Найчастіше використовують це право громадяни, які сплачують кошти закладам освіти за навчання та громадяни, які бажають повернути частину суми процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом. За результатами проведених деклараційних розрахунків сума до повернення складає 143,9 тисяч гривень по 119 громадянам.

Бажаючі реалізувати право на отримання податкової знижки за підсумками минулого року можуть подавати декларації впродовж усього 2014 року. У разі, якщо платник до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступні роки не переноситься.

Назад