«КАЛИНКУ» ПЕРЕДАЛИ У ВЛАСНІСТЬ ТАРАСОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

19.09.2019 22:16

Питання про надання згоди на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району у комунальну власність Тарасовецької сільської ради цілісного майнового комплексу позашкільного оздоровчо-виховного закладу «Калинка» було першим і найбільш дискусійним у порядку денному чергової сесії районної ради. Її засідання провів голова районної ради Дмитро Вакарюк за участі в.о. голови РДА Каріни Поп. Після бурхливого обговорення (позиції сторін і власне рішення – у наступному числі газети) більшістю голосів (24 – «за», по 2 «проти» і «утримались») депутати ухвалили рішення передати табір Тарасівцям, на чиїх землях розташована більша частина «Калинки». І затвердили проектно-кошторисну документацію з реконструкції будинків відпочинку та кошторисної документації на виконання робіт з водопостачання і водовідведення цього табору.
Депутати також внесли зміни до цьогорічного бюджету і обговорили подальшу долю установ соціального спрямування в контексті децентралізації.
Були на сесії і приємні миттєвості. Головуючий передав грамоту обласної ради голові комісії з питань освіти Світлані ГАВЦІ, яка днями відзначила квітучий ювілей. А Каріна Поп вручила відзнаку завідуючій аптекою №26 Анні Божик з нагоди професійного свята.

Назад