"КАЛИНКУ" ПЕРЕДАДУТЬ НА ПІВ РОКУ В ОРЕНДУ ЕНЕРГЕТИКАМ

25.06.2019 13:20

Депутати Новоселицької районної ради надали згоду на оренду окремо визначеного майна позашкільного оздоровчого табору "Калинка" ТзОВ "СОЛАР СТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ" для тимчасового проживання працівників. Рішення депутати прийняли сьогодні на своєму позачерговому пленарному засіданні.
"За" те, щоб передати в корсоткострокову оренду табір, на роботу якого в районній казні уже другий рік не вистачає коштів, проголосували усі учасники, крім одного. Що, власне, цілком прогнозовано. Один із депутатів явно представляє інтереси однієї релігійної організації, котра має намір взяти табір в довгострокову оренду (25 років) з правом викупу. Оскільки підходи до укладання угод на піврічну та двадцятип’ятирічну оренду різні, а головне - різні ризики і наслідки таких угод (у варіанті з 25-річною орендою про табір можна фактично забути)
після розгляду на бюджетній і комісії з питань законності, депутати вирішили віддати частину табору в оренду енергетикам, які будують сонячну електростанцію в Тарасівцях і потребують тимчасового житла до грудня цього року. Орендарі планують мешкати в 6 будинокчках, користуватись їдальнею, лазнею та вбиральнею. Щомісяця за це платитимуть по 56 тисяч гривень орендної плати. Паралельно в районній раді вивчатимуть питання подальшої долі табору (не виключена і довгострокова оренда), на наступний тиждень планують зучтріч з головами ОТГ та керівництвом виконавчої влади району.

Назад