«Калинка» працюватиме у три зміни

28.04.2017 10:02

Веселі канікули для дітей Новоселиччини обіцяють зорганізувати в оздоровчо-відпочинковому таборі

Одним з улюблених місць відпочинку і оздоровлення наших дітлахів є позашкільний оздоровчо-виховний заклад «Калинка», що на балансі відділу освіти районної державної адміністрації.

Оздоровлення  та виховання дітей в таборі починається, насамперед, зі створення відповідних умов для відпочинку.

 Проживання для юних відпочивальників організовано в дво-, три-, чотирьох та десятимісних житлових будиночках. В кожному будинку є все необхідне для гарного відпочинку.

 На території табору щоденно працює лазня та кімната гігієни для дівчат. Є басейн. Для забезпечення медичного обслуговування  кожну зміну в таборі працюють професійні лікарі та медсестри.

 Створені належні умови для організації харчування  дітей. В раціон харчування входять овочі, фрукти, м’ясо-молочні продукти, вітамінізовані напої. Харчування здійснюється п’ять разів на добу.

  В таборі розписана буквально кожна хвилина: ігри, змагання, вікторини в розкладі слідують один за одним. На дітей чекають цікаві програми з різноманітними екскурсіями, конкурсами і спортивними змаганнями,  веселі дискотеки, відвідування волейбольного, футбольного, баскетбольного майданчиків, стадіону, поляни відпочинку, комп’ютерного клубу та бібліотеки, гуртків за інтересами – про це дбають  досвідчені педагоги, котрі супроводжують відпочинок дітей. Контингент, з яким доводиться працювати вихователям, дуже різний за рівнем вихованості, інтересами, ідеалами, світоглядом. Тому протягом літа в таборі працює психолог, який проводить з дітьми колективні та індивідуальні  бесіди, анкети, тести, рольові ігри з метою адаптації дітей до нового колективу.

    Період перебування дитини в таборі не довготривалий, але педагогічний колектив робить все для того, щоб діти відчували затишок і турботу, змогли розкрити свої інтереси, смаки, звички, проявити  творчість.

Вся робота закладу  направлена на створення в дитячому колективі життєрадісної атмосфери, забезпечення змістовного відпочинку, задоволення духовних потреб дітей і підлітків з тим, щоб вони могли зміцнити здоров’я, набратися сил, з поновленою енергією розпочати новий навчальний рік.

В цьому році роботу табору планується організувати в три зміни:

Перша зміна – 21 день, друга і третя зміни по – 14 днів.

Вартість путівки в оздоровчу зміну (21 день) – 2900 грн.

Вартість путівки у відпочинкову зміну (14 днів) – 2000 грн.

Всіх, хто бажає придбати путівки до позашкільного оздоровчо-виховного закладу «Калинка» просимо звертатись у відділ освіти районної державної адміністрації.

 

Аделіна РУСНАК,

начальник відділу освіти РДА

Назад