ГРОМАДЯНИНУ КАНАДИ НЕ ДОЗВОЛИЛИ ПРОВЕЗТИ ЧЕРЕЗ "МАМАЛИГУ" ПРИСТРІЙ ДЛЯ ВІДСТРІЛУ ПАТРОНІВ

18.01.2018 11:36

"Пристрій для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, марки «SCHMEISSER», виявлено співробітниками Чернівецької митниці ДФС в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Мамалига-Крива», повідомляє медіа-центр Чернівецької митниці. Не задекларований, не пред’явлений до митного оформлення предмет виявлено під час здійснення митного контролю автомобіля громадянина Канади, який слідував з України у Республіку Молдова. Пристрій знаходився в салоні транспортного засобу між задніми сидіннями у ніші з-під підлокітника.
Формою проходження митного контролю іноземець обрав смугу руху спрощеного митного контролю, дозвільних документів на переміщення та використання вказаного пристрою не мав.
До правоохоронних органів направлено повідомлення про вчинення протиправного діяння, що містить ознаки злочину. Обмежений до переміщення через митний кордон України предмет вилучено правоохоронним органом", йдеться на сайті cv.sfs.gov.ua.

 

Назад