ГОТУВАЛИ ХОЛОДНІ ЗАКУСКИ І "ПИСАЛИ" КРУПОЮ КАРТИНИ

01.02.2020 18:34

У четвер школярі 9-11 класів Новоселицької ЗОШ, Новоселицької гімназії, Зеленогайської ЗОШ та Маршинецької ЗОШ познайомилися з професіями кухаря, кондитера, офіціанта, бармена та взяли участь у мастер-класах. Презентацію цих професій провели майстри та студенти Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ. Захід організували фахівці Новоселицької районної філії обласного центру зайнятості, а відкрила його начальник відділу освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Анеліна Руснак.
«Попит на фахівців робітних спеціальностей є стабільним і стійким. А професії кухаря, кондитера, офіціанта та бармена затребувані на ринку праці» - зазначила заступниця директора Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ Інна Ватаманюк.
Для присутніх майстри Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ провели мастер-клас:
- Складання серветок
- Ліплення мастики
- Висипання картин із круп
- Приготування млинців
- Приготування холодних закусок
- Використання сухого льоду в чаях.
Найголовніше - школярі мали можливість наочно побачити процес створення страв та долучитися до їх приготування, після чого відбулася дегустація приготовлених страв.
Представники Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ презентували власноручно зроблені картини з круп та шедеври з мастики.

 

Назад