ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ РДА ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ БУКОВИНУ НА РЕСПУБЛІКАНСЬКОМУ КОНКУРСІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

07.06.2018 15:05

Оргкомітет з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Чернівецькій області за участі співголови Оргкомітету-керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олега Стецевича провели II-ий етап Всеукраїнського конкурсу.
У конкурсі, що відбувся у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації, взяли участь державні службовці-переможці першого туру у структурних підрозділах облдержадміністрації та районних державних адміністрацій. Учасники виконували тестування та практичні завдання з питань службової етики, етикету, проходили співбесіду з питань державного управління, а також виступили з публічними доповідями з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.
За підсумками другого туру конкурсу, у номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців районних державних адміністрацій переможницею визнано головного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Новоселицької районної державної адміністрації Марину Колак.
Колектив районної державної адміністрації з гордістю вітає Марину Павлівну і бажає нових творчих здобутків!
Прес-служба РДА

Назад