ГОЛОВЛІКАР ЦЕНТРУ «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» ПРОСИТЬ НОВОСЕЛИЧЧАН, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЬ З-ЗА КОРДОНУ, САМОІЗОЛЮВАТИСЬ

19.03.2020 19:02

Шановні жителі Новоселицького району! Звертаюсь до вас у цей складний період, який переживає увесь світ, в тому числі Україна та наш район.

У зв’язку із збільшенням кількості тих, хто приїжджає з-за кордону наших співвітчизників в т.ч. з місць поширення СОVID-19 зростає ймовірність захворіти кожному з нас. Тому, в першу чергу, зберігати спокій та не сіяти паніку, прислуховуватися до порад медичних працівників. Нагадую, що інкубаційний період СОVID-19 до 24 днів!!! Тому людина, що повернулася додому з-за кордону має в обов’язковому порядку самоізолюватися. Не покидати приміщення будинку або квартири, не контактувати з членами сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку. Людина сама має бути відповідальною перед своєю родиною, односельчанами .
Основним методом запобіганню захворювання є карантин!
Карантин та обмеження проведення масових заходів запроваджується для того, аби зменшити ризики поширення коронавірусу. Це не просто канікули або відпустка, а велика відповідальність, яка покладається на кожного.
Аби ці обмеження були дійсно ефективними, варто якомога більше залишатися вдома, вчитися або працювати дистанційно, не користуватися громадським транспортом та максимально зменшити контакти із людьми. Це не означає купувати гречку та туалетний папір у величезній кількості “про запас”. Йдеться про розумне дистанціювання і особлива увага до свого здоров’я та людей навколо.
Я закликаю вас бути свідомими, утриматися від зайвої активності, поїздок і зустрічей та проводити більше часу вдома. Наступні три тижні — не привід їхати з дітьми до бабусі, провідати усіх родичів, нарешті зустрітися з друзями або почати займатися спортом у спортзалі.
Переконливо прошу вас дотриматись усіх заходів щодо поширення СОVID-19. Бажаю вам бути здоровими та мати 36,6°С.

 

Назад