Голова районної ради зустрівся з активістами з Рингача

02.04.2015 22:46

НА ПРОХАННЯ РИНГАЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ АНДРОНЮКА ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ РОМАН КРИГАН У НЕДІЛЮ, ВІДВІДАВ  СЕЛО ДЛЯ  УЧАСТІ В СХОДЦІ ГРОМАДЯН.

З урахуванням того, що до сільського клубу прибуло близько 30 мешканців, було запропоновано звіт сільського голови перенести на іншу дату. Проте відбулась  конструктивна розмова з присутніми активістами. Найбільше люди висловлювали своє  невдоволення щодо як під’їзних, так і внутрішніх доріг, котрі перебувають у критичному стані, незадовільним водовідведенням; неналежним наданням послуг з перевезення пасажирів за маршрутом «Новоселиця – Рингач – Шишківці»; проблемами функціонуванням сміттєзвалища; необхідністю вдосконалення процедури надання медичних та поштових послуг та ін.

Також йшлося про необхідність згуртування територіальної громади у вирішенні проблемних питань села – підтримки санітарного та екологічного стану тощо.  

Виконавчим апаратом районної ради усі по с.Рингач нагальні проблеми узагальнено, напрацьовуються  шляхи  їх вирішення.

Прес-служба районної ради

Після зустрічі у Рингачі

Як повідомили у виконавчому апараті районної ради, вже у понеділок Роман КРИГАН зустрівся з керівниками служб, від яких залежить: буде зроблено чи ні те, про що просили рингачани.

Стосовно доріг. Досягнуто домовленості з начальником “Райавтодору” Василем ШАЛАРЕМ про таке. Ремонт та водовідведення автодороги від Рингацького перехрестя до повороту на Рингач шляховики здійснюватимуть власними силами. Такі ж роботи на автодорозі від повороту до самого села і далі до Шишківців – “автодорівці” виконуватимуть за сприяння сільської ради та підприємців. Ремонт дороги та водовідведення від повороту на Рингач до Рокитного шляхова служба проведе з допомогою тамтешньої сільської ради та підприємців. Уже є домовленість з лідерами громад про це. Складніша ситуація з автоперевезенням як до Рингача, так і Шишківців.

Роман Криган направив листа керівництву райдержадміністрації, в якому повідомляє про те, що жителі Рингача “вкрай незадоволені наданням послуг з перевезення пасажирів за маршрутом “Новоселиця-Рингач-Шишківці”. Враховуючи те, що районна державна адміністрація виступає організатором та замовником внутрішньорайонних маршрутів, просимо через засоби масової інформації поінформувати жителів с.Рингач про заходи, що будуть вжиті з вирішення даного питання”. Чекаємо відповіді, а ще більше – реальних зрушень.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги В’ячеслав БЕЖАН повідомив редакцію, що адміністрація Центру вивчає можливість продовження тривалості робочого дня (і чергувань у вихідні) в амбулаторіях сімейної медицини та на ФАПах, і не тільки в Рингачі та Шишківцях, а й інших населених пунктах району. Як саме працюватимуть ці заклади, обіцяє повідомити в наступних числах газети.

Якщо є скарги на надання поштових послуг, попрошу сільчан звернутись до мене, – коментує ситуацію головний поштовик району Маргарита БІЛИК. – Зробимо усе можливе, щоб люди не страждали. Але для цього важливо знати суть проблеми. Якщо це недопрацювання персоналу, проведемо роботу з ним. Але можуть бути й об’єктивні причини. Скажімо, кореспонденцію тепер доставляють не кожного буднього дня, як раніше. Якщо є доставка пенсії, поштова машина їде в село щодня, якщо немає, то раз у декілька днів – з метою економії бензину. «Тому прошу про кожен конкретний випадок повідомляти мене особисто».

Вл. інформ.

Назад