Голова районної ради підписав Угоду про співпрацю з керівником "Єврорегіон "Дністер"

17.08.2017 11:33

Наприкінці минулого тижня в Сокирянах відбулось урочисте  підписання Угоди  про співробітництво  між Новоселицькою районною та громадською організацією «Єврорегіон «Дністер». Документ своїми підписами скріпили Дмитро Вакарюк і Сергій Татусяк.
Базуючись на принципах  цієї Угоди  в межах компетенції обидвох сторін передбачається спільна діяльність, спрямована на активізацію   міжнародної співпраці між органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та установами, пошук програм обмінів шляхом участі в грантових конкурсах,  впровадження передового досвіду  кращих іноземних практик, забезпечення повноцінного розвитку громад Новоселиччини.
У ході зустрічі – участь в ній взяли і керівники Кельменецького та Сокирянського районів, Вінничини і районів Молдови – її учасники обговорили пріоритетні шляхи конкретної співпраці, котра сприятиме розвитку багатосторонніх дружніх контактів з територіальними громадами Республіки Молдова, Румунії та України, отриманню додаткових ресурсів від європейських і регіональних фондів для реалізації спільних транскордонних  інвестиційних та культурних проектів.
В робочій зустрічі з представниками Єврорегіону «Дністер» взяли участь і голова РДА Євгенія Бойко та  заступник голови районної ради Ольга Цуркан.
Пресс-служба районної ради

Назад