Glumiţi?

05.09.2015 12:07

 

або

Коли запрацює дитсадок?

 У середині вересня в Рокитному очікують на грандіозну подію. Тут після кількарічної перерви має заново запрацювати дитсадок “Мугурєл”. Тепер уже як круглорічний заклад, а не сезонний. Це стало можливим завдяки впровадженню ПРООНівського проекту, зусиллям громади і місцевої та влади району. З усіх цих джерел фінансування для ремонту закладу – заміна вікон, встановлення системи опалення, ремонт ігрових, спалень, кухні та ін. – зібрали понад 300 тисяч. Основні ремонтні роботи виконує “Агроспецмонтаж” (керівник – Степан Попович). Планують, що в середині нинішнього місяця садочок відчинить двері для півсотні маленьких рокитненців, яких приймуть у дві групи. Першого вересня з ходом підготовчих робіт ознайомилась голова РДА Євгенія Бойко.

– Коли я на початку робіт була тут, не вірила, що у такі терміни можливо виконати такий обсяг робіт, – зауважила пані Бойко. – Сьогодні нарешті вірю, що зможемо виконати обіцянку і діти таки підуть до садка.

Для однієї з груп уже готові ігрова і спальня. Тепер будівельники проводять роботи у паралельній групі, обіцяють до 10 вересня впоратись. Їм допомагають і батьки, і працівники садка.

Коли ми вже збирались від’їжджати, повз садок йшли двоє дівчаток.

– Хочеш до садочка? – запитав молодшеньку з них начальник управління освіти Володимир Фолошня. – Він скоро запрацює.

– Glumiţi? – запитала дівчинка. Прямий переклад “Жартуєш?”, але він не може передати всіх тих емоцій, які містить слово “глуміць” – тут і сумнів, і боязнь, що тебе обманюють, над тобою насміхаються і проблиск надії... “А ти піди і подивись” – дозволили дорослі дівчинці. По-хазяйськи окинувши оченятами ігрову, дівчинка вибігла до нас: “Хочу в садочок. А коли прийти?” Сподіваюсь, дорослі впораються до середини вересня. Інакше ця дитина це сприйме, як обман.

Анна ЛЕОНТІЄВА,

фото автора

 

Назад