ФОРОСНЕНКА ВІОЛЕТА РАК, НАЧАЛЬНИЦЯ СЛУЖБИ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, БЕРЕ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «ЖІНОЧІ ОБЛИЧЧЯ СЛУЖБИ СУДОВОЇ ОХОРОНИ-2020»

18.02.2020 19:41

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернівецькій області з честю представляє учасниць конкурсу «Жіночі обличчя Служби судової охорони – 2020», приуроченого Міжнародному жіночому дню.

Раді поділитися з вами першою історією, історією Віолети Рак, начальника Служби документального забезпечення.

У кожної сучасної молодої людини має бути мета. Мета, заради якої б хотілося розвиватися та рости як особистість, бути професіоналом своєї справи.
Дізнавшись про створення Служби судової охорони, в мене з’явилась мрія стати її частиною. На щастя, ця мрія - здійснилася. Навіть розуміючи, що ця робота вимагає додаткових зусиль, обізнаності в даній сфері та, перш за все, великої відповідальності за порядок під час несення служби, я безсумнівно, була згідна пов’язати своє життя з Службою судової охорони.
Я вважаю, що жінка-співробітник Служби судової охорони – це обличчя країни та народу, інтереси яких вона представляє, гармонійне поєднання жіночності, освіченості та високого рівня професіоналізму.
Саме в Службі судової охорони я знайшла себе, своє покликання, це для мене стало новим етапом життя, поштовхом реалізовуватися як офіцер-жінка.
Служба судової охорони є чудовою можливістю для самореалізації жінок в цій галузі, реалізації власних бажань та амбіцій. Ми на рівні з сильною половиною людства виконуємо свої обов’язки, несемо службу, забезпечуємо охорону громадського порядку.
Слід зауважити, що розвиток служби судової охорони тісно пов’язаний з наявністю жінок серед особового складу. Адже жінки виділяються своїми поглядами, думками, позицією стосовно виконання обов’язків.
Сподіваюсь, що стану частиною Служби судової охорони. І зможу внести в її розвиток частинку себе, застосувати професійні знання на ділі. А основне, на мою думку, збільшити почуття довіри народу до судової гілки влади.
#ЖіночіобличчяССО

 

Назад