Два в одному

17.04.2015 05:51

Шановний читачу, сьогодні ви тримаєте в руках незвичний номер “районки”. Це – спільний випуск україно- і румуномовного варіантів “Слова правди”. Цілком природньо як для нашої Новоселиччини, де вам і “доброго дня”, і “noroc şi sănătate” побажають. І якою б мовою не розмовляли – українською, молдавською чи румунською – ви однаково все зрозумієте. Бо це – мови нашого дитинства. Мови наших батьків. А для тих, кого доля закинула до наших країв, – мови тих, заради кого вони тут, а значить, найрідніші у світі.

Протягом останнього року ми пробували декілька варіантів поєднання двох частин однієї газети. У кожного були як свої плюси, так і мінуси. Нинішній, як на наш погляд, – найбільш оптимальний. Ви наче тримаєте в руках два окремих видання, хоча насправді це – майже дзеркальне відображення однієї і тієї ж газети. Новини з життя району, краю і країни, читачу, маєте можливість прочитати тією мовою, якою вам зручніше і зрозуміліше, для цього досить просто перегорнути сфальцьовану “валетом” газету. Кому цікаво – має можливість попрактикуватись у перекладі. При цьому обсяг інформації не зменшується, навпаки – за рахунок декількох спільних сторінок (програма ТБ, “Спорт” та “Реклама і оголошення” у нас вивільнилось ще по одній сторінці для обидвох варіантів. Плануємо віддати їх під матеріали “для душі”. В останній час ми всі відчули потребу в них. Адже так?

При цьому, як відомо, меж для вдосконалення немає. Ми відкриті для ваших пропозицій. Пишіть нам, телефонуйте. Обіцяємо врахувати ваші побажання.

Словоправдівці”

Назад