«ДОСТУПНИХ ЛІКІВ» ЖИТЕЛЯМ НОВОСЕЛИЧЧИНИ ВИПИСАЛИ НА СУМУ ПОНАД МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

01.12.2017 12:27

Про це заступник головного лікаря ЦПМСД Світлана Абрамчук поінформувала вчора на засіданні колегії РДА, яке провела керівник виконавчої влади району Євгенія Бойко за участі голови районної ради Дмитра Вакарюка. За словами пані Абрамчук, програма «Доступних ліків» не просто не згортається в наступному році, навпаки – пільги матимуть люди, які страждають на захворювання шлунково-кишкового тракту, депресивні стани, а також вагітні жінки.
Традиційно члени колегії обговорили соціально-економічний розвиток району (доповідала начальник управління економіки Людмила Істратій). Начальник управління АПР Анатолій Андріцький поінформував про хід осінньо-польових робіт, які за його словами, підходять до завершення. Про роботу ЦНАПу поінформував Михайло Дирда.
Подробиці з колегії – у наступних числах газети.
Втім, сьогодні ще один штрих:
У МАЛИНІВЦІ І БЕРЕСТІ АЛКОГОЛЬ НЕ ВЖИВАЮТЬ?
У цих двох селах, схоже, знайшли спосіб боротьби з вживанням спиртного. Або вміло приховують таку торгівлю. За даними податківців, крамниці, що працюють в Малинівці і Бересті, акцизу сплачують копійки. Невже тут не торгують спиртним? Чи може кошти (частина акцизу залишається в місцевій казні) тутешнім школам і садкам не потрібні. Докладніше про подібні парадокси податківці обіцяють розповісти в наступних числах газети.

Назад