Дорогу на Рокитне- Слободу-Рингач розмило

09.06.2017 10:17

Дощ, якому так раді аграрії, ускладнив життя автомобілістам. Ще одну ділянку дороги, що веде на Рокитне, Слободу-Ревківці і Рингач-Шишківці, розмило. Дістатись до райцентру людям з цих сіл вчора було непросто. Заступник голови районної ради Ольга Цуркан, діставшись таки Новоселиці, поставила “на вуха” дорожні служби – як районні, так і обласні. Разом з представниками обл- і райавтодору та пані Цуркан наша Алла Мазур теж побувала на місці. Ось як ситуацію прокоментував начальник райавтодору Василь Шалар:

– Декілька днів тому, важко, але все ж отримали дозвіл від власника – Служби автомобільних доріг, аби на тій ділянці, і не тільки, провести профілювання без додавання матеріалів. На проїжджій частині цієї ділянки дуже мало гравійно-піщаної суміші, здебільшого грунт – чорнозем і глина. І зараз, після цих дощів, проїжджа частина промокла. Отримали те, що є сьогодні. Іншого і не могли чекати. Але ми зробили профілювання і планування тому, що там була яма на ямі і неможливо було проїхати. Пішов дощ і воно все промокло і не встигло утрамбуватись.

Цей відрізок дороги, а саме три кілометри і сто метрів – від перехрестя і до повороту на Рингач включений в перелік доріг і відрізків доріг, які будуть ремонтуватися з коштів, що заробила митниця. І цей титульний список затверджений в Кабміні за поданням облдержадміністрації. І за ці кошти на цьому відрізку дороги робитиметься капітальний ремонт вже в цьому році. Днями керівницвто служби автомобільних доріг мало робочу зустріч з керівництвом облдержадміністрації щодо переліку доріг. По Новоселицькому району даний відрізок дороги потрапив до першочергових ділянок. Всього по району у першу чергу слід відремонтувати біля 6300 метрів, з яких 3100 – дана ділянка. Мені сьогодні сказали, що службі автомобільних доріг дали завдання скласти кошторис для виконання робіт і оголосити тендер щодо ремонту цієї ділянки.

Назад