ДОРОГА НА ТРИ МІЛЬЙОНИ

05.01.2018 11:14

В останній робочий день старого року хотинська фірма «Кронос-БМ» ремонтувала ділянку дороги, що веде від Рингацького перехрестя на Слободу, Рингач і Рокитне. Це, звичайно, плюс. Але замість гравію возили глину. І це великий мінус. Грейдер ще лиш розрівнював кучугури, а дрібненький дощ уже розмивав дорожнє полотно.
Після спілкування заступниці голови районної ради Ольги Цуркан з головним інженером «Кронос-БМ» привезли декілька автомашин більш якісного матеріалу. «Глину використовувати не будемо, заберемо», запевнив представник «Кроноса-БМ», втім, грейдерист про це нічого не знав, рівняв далі.
Нагадаю, на цю ділянку дороги заплановано виділити біля трьох мільйонів гривень – з коштів, що надходять від митних зборів. Тендер виграла хотинська фірма «Кронос-БМ». Ось результат їх роботи.
Уже після свят наш кореспондент мала розмову з першим заступником керівника Служби автомобільних доріг області Петром Харлашком. Посадовець, каже, подивований тим, що 29 грудня на цю ділянку возили гравій (чи, скоріше, глину). За його словами, підрядник роботи уже завершив і зафіксував.
Що ж тоді робили там, на рокитненській дорозі, «хотинські чоловічки»? Петро Харлашко обіцяв відрядити на місце спеціальну комісію і поінформувати про її висновки. Коли ми готували цей номер до друку, комісія мала б бути на Рингацькому перехресті. Чекаємо її висновків.
Леонтіна СТЕПАНЧУК

Назад