ДОПОМОЖЕМО КАРОЛІНІ СТАТИ НА НОГИ

14.09.2018 13:34
Наступного четверга, перед початком чергової сесії районної ради, депутати і запрошені мають можливість зробити свій внесок, щоб допомогти жительці Драниці талановитій спортсменці Кароліні Дімітрішиній, якій терміново потрібна допомога – новий протез. Ціна питання – 20  тисяч євро. Організатори акції, за словами заступника голови районної ради Ольги Цуркан, вирішили не обмежуватись просто скринькою для збору коштів. У фойє перед сесійною залою буде влаштована виставка-продаж картин жительки Мамалиги Тетяни Скорокиржи, свої роботи представить і новосельчанка Ірина Скрипа, їх можна буде придбати, а кошти майстрині передадуть для Кароліни. До речі, долучитись до акції можуть і інші талановиті новоселиччани, представивши свої роботи.
Вона – чудова і сильна дівчина. Юна жителька Драниці Кароліна Дімітрішина – студентка Подільського коледжу, бронзовий призер Міжнародного турніру у складі паролімпійської збірної України з сидячого волейболу, І ще – вона просто гарна й розумна дівчинка. Каролінці дуже потрібна наша з вами допомога – новий протез. Ціна питання – 20 тисяч євро. Для родини дівчини ця сума непосильна. 
Підтримаймо дівчинку, яка мріє про те, що для нас звично й буденно. Кароліна хоче стати на ноги, хоче ходити без костилів. Це цілком можливо, сучасна медицина дає таку можливість: дівчинці можуть встановити NEW!3E80 – електронний колiнний шарнiр і  Тріас-стопу. Мрії, якщо дуже цього захотіти, мають властивість збуватись. Кожен із нас може стати тією доброю феєю чи чарівником. Давайте зробимо це разом.
Картка, на яку можна переказати благодійні кошти: 4149499116647056.
Назад