ДОКИ В ЦЕРКВАХ ОСВЯЧУВАЛИ ВОДУ, В МЕДКОЛЕДЖІ «БУЛА ПОЖЕЖА»

19.01.2018 12:08

Новоселицькі рятувальники її «оперативно загасили»

У січні з особовим складом 11-ої Державної пожежно-рятувальної частини провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт у гуртожитку Ноавоселицького медичномого коледжу БДМУ.  За тактичним задумом: внаслідок короткого замикання електромережі виникла пожежа в житловій кімнаті другого поверху, де проживають четверо людей, повідомляє «Служба порятунку. Новоселиця».

За  викликом чергової по гуртожитку, на місце події прибули рятувальники у складі чергового караулу.  Враховуючи обстановку на пожежі (необхідність евакуації людей та матеріальних цінностей, розвідки прихованих осередків горіння, сильнее задимлення і поганее освітлення приміщень) для ліквідації було  задіяно резервні сили і засоби рятувального підрозділу.

В складі ланки газодимозахисної служби рятувальниками проведено евакуацію  мешканців гуртожитку. Виніс потерпілих на свіже повітря із задимленого середовища та подано пожежний ствол нагасіння умовної пожежі.

По завершенню навчання здійснено аналіз дій чергових караулів, вказано на шляхи покращення реагування на можливі надзвичайні ситуації.

Назад