До ювілею Перемоги

29.04.2015 17:16

У рамках проведення заходів з  відзначення в районні 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни планується провести святкові мітинги, яким передуватимуть роботи з упорядкування пам’ятникив, пам’ятних знаків, територій кладовищ, місць поховань захисників Батьківщини. З залученням  до проведення цих робіт представників громадських організацій, підприємств, установ району.

У закладах культури та навчальних закладах району проведуть тематичні інформаційно-просвітницькі години за участю ветеранів війни, науковців та громадських діячів, присвячених 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річчю завершення Другої світової війни.

У навчальних закладах району пройдуть читацькі конференції, уроки мужності,  пам’яті, тематичні лекції, бесіди,  присвячені вшануванню пам’яті воїнів-визволителів та 70-річчю Перемоги над нацизмом.

Керівництво району відвідає ветеранів війни, інвалідів Великої Вітчизняної війни, що перебувають у госпіталі, лікарні, за місцем їх проживання, а також побувають у сім’ях загиблих воїнів.

Галина Данілова

Назад