Динівці і навколишні села мають власну пожежну команду

20.03.2015 18:31

У перші дні нового року динівчани отримали неабиякий подарунок. В селі відкрили підрозділ пожежної охорони, який, в свою чергу, обслуговуватиме не лише Динівці, а й сусідні села – Довжок, Берестя та Малинівку. Розташований він в приміщенні сільської ради, де обладнали спеціальну кімнату для пожежників. Їх четверо. Пожежна машина обладнана всім необхідним спорядженням. Пожежна частина в селі була неабияк потрібна, тому що іноді відлік часу йде на хвилини.

За всіма добрими традиціями, приміщення та автомобіль спочатку освятили.

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Балта, заступник голови районної ради Василь Горбатюк, громада села на чолі з своїм лідером Володимиром Істратієм. Також на урочистому відкритті були і представники районного відділу МНС та області на чолі з Валерієм Парпауцом, начальником Управління ДСНС України у Чернівецькій області, які подарували новоспеченій команді комплекти бойового одягу.

Незважаючи на несприятливу погоду, юні аматори сцени села Динівці показали нам, на що вони здатні, продемонструвавши міні-концерт. Сільський голова Володимир Істратій подякував всім, хто посприяв цій насправді важливій події.

Назад