Депутати районного парламенту звернулись до столичного колеги

09.04.2015 18:10

Голова районної ради роман криган звернувся до народного депутата Максима Бурбака з приводу проблеми, яка в Новоселиці не вирішується роками. Йдеться про небхідність ремонту інфекційного відділення ЦРЛ. У зверненні до нардепа, яке підтримали голова бюджетної комісії аркадій томулець, заступник голови комісії з питань охорони здоров‘я Петро Барус та низка депутатів, пана Бурбака просять про допомогу. Сподіваємось на його сприяння у виділенні коштів з держбюджету на капітальний ремонт приміщення інфекційного.

Депутату Верховної Ради України

Бурбаку М.Ю.

ЗВЕРНЕННЯ

Корпус інфекційного відділення Комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня» зведений у 1967 році. Відділення розміщується у двоповерховій будівлі загальною площею 895,6 кв.м., розраховане на 35 ліжок і обслуговує пацієнтів Новоселицького та Герцаївського районів. Впродовж зазначеного часу капітальний ремонт будівлі не проводився.

У період паводків 2008 та 2010 років вібулось значне підняття грунтових вод, що призвело до постійного підтоплення підвалу будівлі. Як наслідок, несуча спроможність грунту знизилась, бетонне перекриття підвалу товшиною 30 см та основи під перегородками дали осадку, має місце деформація та просідання підлоги, перегородок і дверних пройомів І-го поверху. Окрім того, ганки до будівлі зруйновані і відповідно до будівельних норм не має можливості обладнати їх пандусами для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Також потрібна заміна козирьків над вхідними дверима та відведення атмосферних опадів з даху шляхом встановлення водостічних труб.

Протягом 2012-2013 років було розроблено проектно-кошторисну документацію з капітального ремонту відділення і отримано позитивний висновок експертизи. За цінами на 2013 рік кошторисна вартість ремонту складала 2178,449 тис. грн. За цінами на 2015 рік орієнтовна вартість робіт сягає близько 4000,0 тис. грн.

В районному та обласному бюджетах відповідні кошти на проведення зазначених робіт відсутні. З 2012 року вказаний об’єкт подавали до обласної державної адміністрації для включення до переліку об’єктів, які будуть фінансуватись за рахунок державних капітальних вкладень. Проте позитивних рішень не прийнято.

Зволікання з проведення капітального ремонту будівлі інфекційного відділення може призвести до її повної руйнації, або найближчим часом до можливої заборони її експлуатації.

Просимо Вашого сприяння у виділенні коштів з державного бюджету на капітальний ремонт зазначеного об’єкту.

Звернення підготовлено за клопотанням голів профільних постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я та з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району і депутатів районної ради.

З повагою голова районної ради Роман Криган

Назад