ДЕПУТАТИ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "ЩОДО УЗГОДЖЕННЯ ОКРЕМИХ НОРМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ"

21.09.2017 15:14

Текст звернення прийняли сьогодні на пленарному засіданні ради.Оприлюднюємо його:
ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Новоселицької районної ради Чернівецької області
до Президента України
«Щодо  узгодження окремих норм Закону  України «Про освіту»

 05 вересня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про освіту». Водночас частина населення району, які належать до молдавської та румунської національних меншин, вважають, що цей Закон не в повній мірі гарантує права на здобуття освіти мовою нацменшин.
 З урахуванням зазначеного просимо:
 -створити консультативну робочу групу з фахівців та залучити до ії роботи представників національних меншин України, зацікавлених посольств і міжнародних організацій для спільного відпрацювання і узгодження механізму імплементації закладених норм статті 7 Закону України «Про освіту»;
 -доручити відповідним службам направити Закон України «Про освіту» в  Раду Європи з метою проведення експертної оцінки на предмет його узгодження з положеннями міжнародних документів ратифікованих Україною.
 Ми, депутати Новоселицької районної ради, переконані, що міжнаціональна злагода у нашому суспільстві є твердою підвалиною та вагомим чинником єдності і зміцнення нашої української держави.

Назад