День пам‘яті. День перемоги

13.05.2017 09:48

У день Перемоги в Новоселиці небо то посміхалось сонячними променями, то плакало крапельками дощу. Свято зі сльозами на очах. День, котрий, як ми тепер розуміємо, не стільки потребує пафосу, скільки пам’яті. І розуміння. І примирення.
За традицією, була хода Центральною вулицею Новоселиці. Квіти для ветеранів. В руках дітей і дорослих – фото тих, кого вже нема з нами. Слова вдячності. Заупокійні молебні. Зворушливі “сценки” у виконанні юних новоселицьких ліцеїстів.
Час невблаганний. Особливо гостро відчуваєш це у такий день. Нинішнього року на мітинг у міський парк зміг прийти лише один (!!!) з шести ветеранів Другої світової, які мешкають в Новоселиці, в районі нині живуть 54 ветерани Другої світової. Василь Никифорович Бездушний – один з небагатьох “могікан” знайшов у собі сили виступити перед учасниками мітингу. Від імені воїнів-”афганців” виступив їх побратим і офіційний лідер Петро Раца, від нинішніх захисників України – новосельчанин Олексій Романцов. Мітинг провела міський голова Новоселиці Марія Нікорич, участь в ньому взяли ветерани праці, “діти війни”, перші керівні особи району Євгенія Бойко і Дмитро Вакарюк, представники трудових колективів міста і просто його небайдужі жителі.
Фоторепортаж Алли МАЗУР


Назад