Чутки про ліквідацІю надто перебільшені

02.02.2018 12:15

Власне, про ліквідацію комунальних установ району мова взагалі не йде, запевнили нашого кореспондента в апараті районної ради.
Вчора, коли ми готували цей номер до друку, у кабінеті Дмитра ВАКАРЮКА втретє зібрались на нараду за участю голови РДА Євгенії БОЙКО та голови Новоселицької ОТГ Марії НІКОРИЧ. Цього разу запросили і представників Чернівецького офісу реформ Ольгу ЧЕПЕЛЬ та Вікторію ЧЕБАН. Ситуація з передачею юридичних осіб, які нині перебувають у комунальній власності міста Новоселиця та сіл району, Новоселицькій ОТГ не така вже й проста. Якби йшла мова лише про майно і приміщення – це одне, але йдеться про установи, де працюють десятки людей, зокрема про районний будинок культури та РФОК «Колос». Хто фінансуватиме ці установи? В якому статусі вони перейдуть до громади? Коли це буде?
Ці та інші питання вкотре обговорили учасники зустрічі. Уже, кажуть розвиднюється в кінці тунелю. Сторони поступово знаходять спільну мову. Звичайно, механізм передачі і його деталі ще треба обговорити, виробити. Мабуть, буде ще не одна така зустріч. Але зрозуміло одне: ніхто не ставить собі за мету одним розчерком пера перекреслити те, що набуто роками, що є славою Новоселиччини, зокрема її культуру і спорт.
Вл. інформ.

Назад